Butelka wodorowa HB – H04 + inhalacje
Serwis pogwarancyjny ( w Polsce)
Instrukcja w języku polskim.

Naukowcy twierdzą, że wodór molekularny jest wyjątkowy, ponieważ ma zdolność działania na poziomie komórkowym. Przekracza barierę krew – mózg, wnika w mitochondria, a nawet ma zdolność translokacji do jądra komórki. Prowadzone są badania dowodzące, że wodór ma działania przeciwutleniające, przeciwapoptotyczne, przeciwzapalne i cytoochronne, które są niezwykle ważne dla komórek.

Ostry stres oksydacyjny stres oksydacyjny, a uporczywy stres oksydacyjny jest uznawany za jedną z wielu powszechnych chorób, w tym raka. Cząsteczka wodoru ma najsilniejszą penetrację, ponieważ jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem we wszechświecie. Po dostaniu się do organizmu wędruje przez wszystkie narządy, do centrów energetycznych komórki i przenika do jądra, gdzie przenika do samego DNA. Kiedy już się tam znajdzie, znacznie redukuje cząsteczki oksydacyjne odpowiedzialne za powstanie wolnych rodników, które wiążą się z chorobami – od przyspieszonego starzenia się po raka. 

Wodór ma niezwykły potencjał jako przeciwutleniacz w zastosowaniach profilaktycznych i terapeutycznych. Selektywnie redukuje rodnik hydroksylowy, najbardziej cytotoksyczny z reaktywnych form (ROS) i skutecznie chroni komórki. Zatem wodór może być  stosowany  jako skuteczna terapia przeciwutleniająca. Ze względu na jego zdolność do szybkiej dyfuzji przez membrany, natychmiast reaguje z cytotoksycznym ROS, a tym samym chroni przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. Nadmiar toksycznych wolnych rodników prowadzi do przyspieszonego procesu starzenia się i szeregu poważnych chorób.

Ważne funkcje

  1. Woda dopuszczona do wodorowania: filtrowana filtrem węglowym, woda oczyszczona, woda z odwróconej osmozy, woda źródlana.
  2. Butelka wytwarza czystą wodę wodorową bez ozonu, chloru i szkodliwych tlenków
  3. Wysokie stężenie H2 i ORP

H2: 1,2 ~ 2,5 ppm
ORP: -350 do -700mv

  1. Oddziela wodór i tlen.
  2. Długa żywotność płyty elektrolitycznej

Filiżanka świeżo wyciśniętych pomarańczy posiada wartość ORP rzędu -250 mV. Woda z kranu i woda kupowana w sklepie mają potencjał redox od +150 mV do +300 mV. Woda z Butelki wodorowej HB-H04 to niemal -700 mv!!!

Niedawno (2020 r) przeprowadzone badania chińskich lekarzy i naukowców z WUHAN udowodniły, że inhalacje wodorem molekularnym leczą ( oprócz mnóstwa chorób cywilizacyjnych) także ciężkie zapalenia płuc spowodowane covid-19.

INSTRUKCJA OBSŁUGI – TUTAJ

Zalety wodoru

Według badań H2 (wodór) jest najsilniejszym i najbardziej naturalnym przeciwutleniaczem.

1. Wodór molekularny poprawia nastrój i zmniejsza lęki,

2. Wpływa na lepsze funkcjonowanie układu nerwowego

3. Wodór molekularny zapewnia wyrównany bilans kwasowo-zasadowy.

4. Hydrogen poprawia wydajność mózgu.

5. Zmniejsza stany zapalne, które są często związane z chorobami.

6. Wodór molekularny (H2) pomaga  w leczeniu alergii.

7. Działa jako naturalny produkt przeciwstarzeniowy.

8. Wodór sprawia, że twoja skóra wygląda świeżo, zdrowo i bez zmarszczek.

9. Wdychanie wodoru pozwala wyleczyć oparzenia słoneczne i inne uszkodzenia skóry.

10. Wodór molekularny (H2) wzmaga proces przyspieszonego wodorowego gojenia.

11. Wzmacnia układ odpornościowy.

12. Pomaga w deficycie snu i jet lag.

Badania kliniczne wykazały, że woda bogata w wodór zmniejsza stężenie markerów stresu oksydacyjnego u pacjentów z zespołem metabolicznym, poprawia metabolizm lipidów i glukozy u pacjentów z cukrzycą typu 2.

W innym badaniu poziom nastroju i lęku poprawił się po podaniu wody z wodorem. Fobia społeczna, depresja, lęk i inne zaburzenia neuropsychiatryczne okazały się być związane ze zwiększonym stresem oksydacyjnym. Zapalenie układu nerwowego jest również związane ze zmęczeniem, złym nastrojem, lękiem i i nieodpowiednią ilością snu.

Specyfikacja

INSTRUKCJA OBSŁUGI – TUTAJ

Inhalacje wodorem

Najlepsze wyniki przy leczeniu wszystkich chorób mamy inhalując i pijąc wodę wodorową naprzemiennie.
Wodór ma działanie przeciwutleniające i może zapobiegać stanom zapalnym w ośrodkowym, jak i obwodowym układzie nerwowym.

Niedawno (2020 r) przeprowadzone badania chińskich lekarzy i naukowców z WUHAN udowodniły, że inhalacje wodorem molekularnym leczą ( oprócz mnóstwa chorób cywilizacyjnych) także ciężkie zapalenia płuc spowodowane covid-19.
Te rewolucyjne informacje znajdziecie w książce: Hydrogen-oxygen Inhalation For Treatment Of Covid-19: With Commentary From Zhong Nanshan.
Jak czytamy z opisu:
„Zapalenie płuc wywołane przez COVID-19 pustoszy świat. W obliczu braku specjalistycznego leczenia z powodzeniem opracowano nowatorską formę inhalacji wodorowo-tlenowej. Wodór molekularny, bardzo bezpieczny gaz fizjologiczny, okazał się być w stanie zmniejszyć uszkodzenia płuc spowodowane przez wirusy, w tym COVID-19, zniwelować duszność! Do z powodu jego leczniczych właściwości biologicznych, sprzyja wyzdrowieniu z innych chorób. W tej książce opisano innowacyjną formę leczenia, od teorii do praktyki i obszernie omawiana jest racjonalność tego nowego leczenia zapalenia płuc COVID-19. Sposób ten jest idealny nie tylko dla lekarzy, ale także dla ogółu społeczeństwa, ponieważ dostarcza nowej wiedzy oraz skutecznych metod leczenia i rehabilitacji w walce z tą wysoce zakaźną chorobą.”

Zestaw nie zawiera rurki inhalacyjnej. Wąsy (kaniule) do inhalacji można zamówić w internecie ( np sklep internetowy MED studio24)

Butelka wodorująco – jonizująca z funkcją inhalacji to specjalna konstrukcja układu wodującego, produkcji Koreańskiej i USA.
Membrama Dupont, wysokiej klasy wykonanie i specjalny proces separacji szkodliwych związków na zewnątrz butelki powoduje, że woda nie śmierdzi chlorem, ponieważ chlor zostaje, razem z ozonem i szkodliwymi związkami wyrzucony na zewnątrz butelki.

Można używać wody butelkowanej, naturalnej źródlanej. Wodorowanie bezpośrednio z systemu płyty elektrolitycznej.


Butelka Wodorująco -jonizująca + inhalacja
Cena: 1150 zł

INSTRUKCJA OBSŁUGI – TUTAJ

Zamówienia:
leczeniewodorem@gmail.com
tel.: 501 160 910