Inhalacje wodorem pozwalają na odnowienie i odzyskanie wzorcowego potencjału elektrycznego komórki.  jest on niezbędny do odnawiania się ich i regeneracji. Po wprowadzeniu wodoru, komórki niemal natychmiast odzyskują swój potencjał elektryczny, co pozwala im bardziej efektywnie spełniać swoje naturalne funkcje np. transportować tlen w organizmie.

Komórka, do której w mitochondriów dostanie się aktywny wodór odmładza się i regeneruje.
Dostarczając wodór molekularny do organizmu, dochodzi do kumulowania go na dłuższy czas w warstwie lipidowej błon komórkowych, a dokładnie w miejscu wytwarzania hydroksyli w mitochondriach i tylko wodór molekularny może do nich przeniknąć. Nie dokonają tego żadne z reklamowanych antyoksydantów.

Wszystkie komórki w Twoim ciele będą odnawiać się w nieskończoności jeśli utrzymana zostanie odpowiednia ilości wolnych elektronów w płynach międzykomórkowych.

Po inhalacji wodorem molekularnym zostaje zatrzymany proces zakwaszania całego organizmu i rozpoczyna się proces stopniowego odkwaszania (występuje widoczne ujędrnianie skóry, odmładzanie i zanik zmarszczek itd.) zatrzymuje się trwale proces podziału komórek i proces starzenia się organizmu.

Więcej informacji  TUTAJ