Od czasu, od kiedy zainteresowanie tematem inhalacji wodorowych i spożywania wody wodorowej stało się naszą pasją zbieramy dla Państwa doświadczenia naszych klientów.

Do tej pory mamy przypadki znacznej poprawy zdrowia u pacjentów z chorobami Parkinsona, Alzheimera, niedotlenienia krwi, problemów ze skórą i układem oddechowym.

Studium przypadku nr 1
Mężczyzna, lat 60, zaawansowany stan choroby Parkinsona. Znaczne upośledzenie aktywności ruchowej, powłóczenie nogami, zablokowana lewa strona ciała. Stany wstrząsowe lewej dłoni. Depresja, niechęć do życia, osłabienie.
Kuracja:
Przez 21 dni, po 1 godzinie dziennie podawane inhalacje wodorem o podajności 300 ml/min. Do kuracji został użyty sok z trawy jęczmiennej jako napój elektrolizujący w ilości 1 szklanka gotowego płynu na 1 godzinę inhalacji. Sok z trawy jęczmiennej. Właściwości soku z trawy do poczytania na stronie www.czystejedzenie.eu oraz tutaj www.zielonetrendy.eu
Wyniki:
Po 21 dniach terapii (i tym samym 21 godzinach inhalacji ) z dodatkiem soku z trawy jęczmiennej osiągnęliśmy zaskakujące wyniki – brak wstrząsów lewej dłoni, brak powłóczenia lewą nogą, znaczna poprawa nastroju i chęci do życia.
Po ustaniu terapii inhalacjami utrzymane została terapia sokiem z trawy jęczmiennej oraz algami chlorellą pyrenoidosą ( w ilości 2 szklanki soku dziennie plus 30 drażetek chlorelli dziennie, każdego dnia)
Systematyczne oczyszczanie organizmu z metali ciężkich po kuracji wodorem spowodowało utrzymanie dobrych wyników na długi czas 2 lat.

Studium przypadku nr 2

Starsza Pani, lat ponad 70, znacznie rozwinięta choroba Alzhaimera. Brak kontaktu z otoczeniem, zapominanie odwiedzania toalety, brak zainteresowania jedzeniem, tępe wpatrywanie się przed siebie. Niechęć do kontaktów. Brak wychodzenia z domu.

Terapia obejmowała inhalacje wodorem o podajności 300ml/min w czasie 20 dni. Podczas inhalacji podawana woda wodorowa i soki owocowe jako elektrolity.

Wyniki:
Po 20 dniach inhalacji wodorem nastąpiła znaczna poprawa kontaktu z otoczeniem, wróciła chęć do jedzenia. Takze nie trzeba by przypominać o pójściu do ubikacji, czy o zjedzeniu śniadania, które leżało na stole.
Poprawa zdrowia nastąpiła do tego stopnia, że starsza pani postanowiła że jest gotowa zamieszkać sama, gdyż potrafi zaopiekować się sobą.
Te zaskakujące wyniki pozwoliły zaobserwować, że układ nerwowy człowieka może powrócić do stanu sprzed choroby dzięki stymulacji wodorem molekularnym podawanym poprzez inhalacje oraz nawadnianie wodę wodorową.

Studium przypadku nr 3
Dwie osoby: Starszy Pan lat 75, starsza Pani lat 73.
Nagłe covidowe duszności, spadek saturacji do 93%.
Podanie inhalacji wodorem i tlenem w ilości 300ml/min + 300ml/min
W ciągu pół godziny powrót do saturacji 99% tlenu we krwi u obu osób.