Wodór leczy zapalenie płuc po Covid-19!

Niedawno (2020 r) przeprowadzone badania chińskich lekarzy i naukowców z WUHAN udowodniły, że inhalacje wodorem molekularnym leczą ( oprócz mnóstwa chorób cywilizacyjnych) także ciężkie zapalenia płuc spowodowane covid-19.
Te rewolucyjne informacje znajdziecie w książce: Hydrogen-oxygen Inhalation For Treatment Of Covid-19: With Commentary From Zhong Nanshan.
Jak czytamy z opisu:
„Zapalenie płuc wywołane przez COVID-19 pustoszy świat. W obliczu braku specjalistycznego leczenia z powodzeniem opracowano nowatorską formę inhalacji wodorowo-tlenowej. Wodór molekularny, bardzo bezpieczny gaz fizjologiczny, okazał się być w stanie zmniejszyć uszkodzenia płuc spowodowane przez wirusy, w tym COVID-19, zniwelować duszność! Do z powodu jego leczniczych właściwości biologicznych, sprzyja wyzdrowieniu z innych chorób. W tej książce opisano innowacyjną formę leczenia, od teorii do praktyki i obszernie omawiana jest racjonalność tego nowego leczenia zapalenia płuc COVID-19. Sposób ten jest idealny nie tylko dla lekarzy, ale także dla ogółu społeczeństwa, ponieważ dostarcza nowej wiedzy oraz skutecznych metod leczenia i rehabilitacji w walce z tą wysoce zakaźną chorobą.”

Jeżeli ich badania i dowody zawarte w tej książce są prawdą, to jest to absolutnie fantastyczna wiadomość dla wszystkich chorych, ale także i dla tych, którzy woleliby nie zachorować na tą, ani inną chorobę i wzmocnić swój organizm poprzez odkwaszenie go wodorem i zielonkami.

Inhalacje wodorowe muszą być połączone z wypijaniem płynów z elektrolitami, a z moich doświadczeń wynika, że sok z trawy jest wyjątkowo dobrze tolerowany w terapii i daje dwa razy szybsze rezultaty.

cyt. „Nie ma nic bardziej ekologicznego, skutecznego ze znanych antyoksydantów jak wodór molekularny. On powoduje, że nasz organizm w swoich funkcjach wraca do równowagi, (…) dlatego jest takim cudownym gazem i działa w sposób uzdrawiający, bo przywraca układ równowagi kwasowo zasadowej do stanu najbardziej pożądanego”

Dodatkowo wodór molekularny zabija TYLKO rakotwórcze wolne rodniki!

Tutaj zapraszam po więcej ważnych i bardzo prosto wyjaśnionych informacji o wodorze:
https://www.youtube.com/watch?v=jI8weavkH08

Japończycy uzdrawiają się i odmładzają wodorem. Furora wodoru molekularnego!
https://youtu.be/pGv7RkcKyYo

Wodorowanie, a zdrowie- ważna Konferencja na Słowacji – dr Zornitza Petrova Markantova
https://youtu.be/Cu9lV8Y4hcM

Nie zapomnijcie, żeby pić sok z trawy, przed i podczas inhalacji!
Bardzo ważne jest, żeby pić elektrolity wspomagane żywymi enzymami i cząsteczką P4D1 , która regeneruje telomery i naprawia DNA!